Pragniemy zaproponować Państwu jedyną taką ofertę dostępną na krajowym rynku. Nasz sklep, realizuje receptury ziołowe, jakie otrzymuje się w trakcie sesji przeprowadzanych przez terapeutów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Usługa ta, stanowi ogromne udogodnienie dla wszystkich pacjentów, którzy w najbliższym czasie mają zamiar sprawdzić na własnym przykładzie działanie chińskich specyfików, bądź od wielu lat są jej zwolennikami, jednak do tej pory realizacja receptur ziołowych sprawiała duże problemy organizacyjne. Do każdego zamówienia podchodzimy w spersonalizowany sposób, dbając o jakość świadczonych usług oraz błyskawiczne przejście każdego z poszczególnych etapów realizacji.

W związku z często pojawiającymi się błędami, wychodzącymi na światło dzienne w trakcie próby prawidłowego odczytania nazw przepisanych ziół, zwracamy się do Państwa ze szczególną prośbą. Aby zagwarantować klientom skuteczną terapię oraz znacznie usprawnić proces realizacji receptur, prosimy o przesłanie zdjęć receptur ziołowych na nasz adres mailowy: planetherbs@wp.pl, bądź kontaktu bezpośredniego pod wskazany numer telefonu 736 786 477.

Wysłana przez Państwa receptura ziołowa, zostanie wyceniona najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Ponadto gwarantujemy, że zamawiająca osoba będzie odpowiednio wcześnie poinformowana o należnej kwocie do zapłaty. Proces realizacji rozpocznie się po wstępnym zaakceptowaniu kwoty zakupu przez konsumenta.