Pragniemy zaproponować Państwu jedyną taką ofertę dostępną na krajowym rynku. Nasz sklep, realizuje recepty, jakie otrzymuje się w trakcie sesji przeprowadzanych przez terapeutów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Usługa ta, stanowi ogromne udogodnienie dla wszystkich pacjentów, którzy w najbliższym czasie mają zamiar sprawdzić na własnym przykładzie działanie chińskich specyfików, bądź od wielu lat są jej zwolennikami, jednak do tej pory realizacja recept sprawiała duże problemy organizacyjne. Do każdego zamówienia podchodzimy w spersonalizowany sposób, dbając o jakość świadczonych usług oraz błyskawiczne przejście każdego z poszczególnych etapów realizacji.

W związku z często pojawiającymi się błędami, wychodzącymi na światło dzienne w trakcie próby prawidłowego odczytania nazw przepisanych ziół, zwracamy się do Państwa ze szczególną prośbą. Aby zagwarantować klientom efektywne leczenie oraz znacznie usprawnić proces realizacji recept, prosimy o przesłanie zdjęć recept ziołowych na nasz adres mailowy: planetherbs@wp.pl, bądź kontaktu bezpośredniego pod wskazany numer telefonu 736 786 477.

Wysłana przez Państwa recepta, zostanie wyceniona najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Ponadto gwarantujemy, że zamawiająca osoba będzie odpowiednio wcześnie poinformowana o należnej kwocie do zapłaty. Proces realizacji rozpocznie się po wstępnym zaakceptowaniu kwoty zakupu przez konsumenta.

Menu