Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Dostawcy

Najczęściej kupowane

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 200 elementów
 • 9,00 zł W magazynie

  Oryginalna Piwonia biała, pochodząca z naturalnych upraw.  Jej gorzko - kwaśny smak, zostaje rekompensowany przez szereg właściwości prozdrowotnych. Nieoceniona min. w stanach zapalnych i bólach różnego pochodzenia. 

  9,00 zł
  W magazynie
 • 10,00 zł W magazynie

  Traganek korzeń, stanowi nieocenione wsparcie dla systemu odpornościowego, wywierając jego wielokierunkowy wpływ. Traganek to roślina motylkowa rosnąca w Azji Centralnej. J

  10,00 zł
  W magazynie
 • 17,00 zł W magazynie

  Korzeń przewiercienia chińskiego, jest to roślina o właściwościach medycznych stosowana po dziś dzień w Chinach, Japonii oraz Korei. Roślina ta występuje w Polsce w stanie dzikim, dodatkowo można go znaleźć w Europie, Azji, Afryce oraz Ameryce Północnej. W celach medycznych jest on używany w stanach przeziębienia czy grypy oraz jest on uznawany jako silne...

  17,00 zł
  W magazynie
 • 5,50 zł W magazynie

  Korzeń lukrecji gładkiej zawiera saponiny tróterpenowe, między innymi glicyrryzynę i izoflawony. Ponadto, jest bogaty w witaminę C, niezbędne do dostarczenia aminokwasy, olejki eteryczne, a także sole mineralne. 

  5,50 zł
  W magazynie
 • 11,00 zł W magazynie

  Kłącze Białego Atraktyloda to produkt, który od lat słynie ze swoich niezwykłych właściwości. Od wieków był wykorzystywany przez pokolenia ze względu na jego zbawienny wpływ na organizm. 

  11,00 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie

  Charakteryzuje się szeregiem właściwości prozdrowotnych i pozostaje rośliną o wielotorowym oraz niezwykle wszechstronnym zastosowaniu. 

  7,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  Substancja ta, znana jest także pod nazwą szałwii czerwonokorzeniowej, czerwonej lub chińskiej. Od wieków pozostaje uważana za jedną z najbardziej podstawowych elementów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

  8,00 zł
  W magazynie
 • 4,00 zł W magazynie

  Jego działanie, zostaje wykorzystywane w przypadku bólów brzucha, połączonych z brakiem apetytu lub wymiotami. Ponadto, może łagodzić występujące wzdęcia i przyczynić się do rozrzedzania flegmy.

  4,00 zł
  W magazynie
 • 45,00 zł W magazynie

  Roślina, pozostaje wymieniana wśród czterech, najważniejszych ziół tonizujących oraz odmładzających.

  45,00 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  Po dziś dzień, ma stałe miejsce w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, słynie ze swoich właściwości przeciwbólowych, wspomaga trawienie i działa uspokajająco.

  5,00 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie

  Jego wielotorowe działanie na organizm skupia się przede wszystkim na poprawie samopoczucia, odżywieniu ciała, zwiększeniu witalności, czy wzmocnieniu pracy wielu narządów. 

  7,00 zł
  W magazynie
 • 12,00 zł W magazynie

  Naturalny produkt, pochodzący ze sprawdzonych plantacji w samym sercu Chin. Zioło polecany w szczególności kobietom, które borykają się ze źle funkcjonującym układem hormonalnym. 

  12,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 200 elementów