Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Najczęściej kupowane

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 174 elementów
 • 9,00 zł W magazynie

  Oryginalna Piwonia biała, pochodząca z naturalnych upraw.  Jej gorzko - kwaśny smak, zostaje rekompensowany przez szereg właściwości prozdrowotnych. Nieoceniona min. w stanach zapalnych i bólach różnego pochodzenia. 

  9,00 zł
  W magazynie
 • 10,00 zł W magazynie

  Traganek korzeń, stanowi nieocenione wsparcie dla systemu odpornościowego, wywierając jego wielokierunkowy wpływ. Traganek to roślina motylkowa rosnąca w Azji Centralnej. J

  10,00 zł
  W magazynie
 • 5,50 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  Korzeń lukrecji gładkiej zawiera saponiny tróterpenowe, między innymi glicyrryzynę i izoflawony. Ponadto, jest bogaty w witaminę C, niezbędne do dostarczenia aminokwasy, olejki eteryczne, a także sole mineralne. 

  5,50 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • 7,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  Charakteryzuje się szeregiem właściwości prozdrowotnych i pozostaje rośliną o wielotorowym oraz niezwykle wszechstronnym zastosowaniu. 

  7,00 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • 10,00 zł W magazynie

  Substancja ta, znana jest także pod nazwą szałwii czerwonokorzeniowej, czerwonej lub chińskiej. Od wieków pozostaje uważana za jedną z najbardziej podstawowych elementów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

  10,00 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  Po dziś dzień, ma stałe miejsce w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, słynie ze swoich właściwości przeciwbólowych, wspomaga trawienie i działa uspokajająco.

  5,00 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • 4,00 zł W magazynie

  Jego działanie, zostaje wykorzystywane w przypadku bólów brzucha, połączonych z brakiem apetytu lub wymiotami. Ponadto, może łagodzić występujące wzdęcia i przyczynić się do rozrzedzania flegmy.

  4,00 zł
  W magazynie
 • 12,00 zł W magazynie

  Naturalny produkt, pochodzący ze sprawdzonych plantacji w samym sercu Chin. Zioło polecany w szczególności kobietom, które borykają się ze źle funkcjonującym układem hormonalnym. 

  12,00 zł
  W magazynie
 • 13,50 zł W magazynie

  Jego prozdrowotne zastosowanie znane jest od pokoleń, głównie ze względu na działanie pobudzające krążenie krwi, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

  13,50 zł
  W magazynie
 • 13,00 zł W magazynie

  Kwiat złocienia, to naturalne rozwiązanie, będące od wieków wykorzystywane przez specjalistów i zwolenników Naturalnej Medycyny Chińskiej i ekspertów z zakresu ziołolecznictwa.

  13,00 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie

  Jego wielotorowe działanie na organizm skupia się przede wszystkim na poprawie samopoczucia, odżywieniu ciała, zwiększeniu witalności, czy wzmocnieniu pracy wielu narządów. 

  7,00 zł
  W magazynie
 • 12,00 zł W magazynie

  Kłącze atraktyloda czarnego, stanowi bez cienia wątpliwości z najbardziej popularnych i efektywnie działających substancji, która od wieków jest wykorzystywana przez pokolenia chińskiej ludności. 

  12,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 174 elementów