DAN ZHU YE / Herba Lophatheri / Ziele lofatery wysmukłej

Nowy produkt

Herba Lophather to zioło o słodkim, łagodnym smaku, które jest wykorzystywane w naturalnej medycynie ze względu na swoje właściwości lecznicze. Jest to roślina występująca na terenie Chin. 

Więcej szczegółów

48 Przedmioty

7,00 zł brutto

Więcej informacji

Herba Lophather to zioło o słodkim, łagodnym smaku, które jest wykorzystywane w naturalnej medycynie ze względu na swoje właściwości lecznicze. Jest to roślina występująca na terenie Chin. Źródła podają iż nie jest to zioło przeznaczone dla osób w ciąży, ponieważ może ono zaszkodzić płodowi.

Zastosowanie:

Herba Lophather jest wykorzystywana przy dolegliwościach takich jak:

- przewlekła gorączka;

- kaszel z gorączką u dzieci;

- wrzody jamy ustnej;

- rany jamy ustnej oraz języka;

Działanie:

Zioło Herba Lophather ze względu na swój charakterystyczny słodki smak jest wykorzystywane w celu poprawy stanu słabszych pacjentów. Niektóre źródła podają również, że jest on przeznaczony do leczenia wirusa opryszczki.

Sposób użycia:

Nalewka

Przeciwwskazania:

Nie jest to zioło przeznaczone dla osób w ciąży.Powyższe informacje nie mogą być traktowane jako jedyne źródło wiedzy na temat opisanego zioła. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z terapeutą / zielarzem TCM. Nazwy chińskie (pin yin), łacińskie i polskie na podstawie: Materia Medica, TCM Wiki, Wikipedia. Działanie i wskazania, przeciwwskazania i ostrzeżenia, smak oraz dawkowanie na podstawie: Materia Medica TCM.