YIN YANG HUO /  Herba Epimedii	 / Epimedium ziele Zobacz większe

YIN YANG HUO / Herba Epimedii / Epimedium ziele

Nowy produkt

Roślina ta, jest wykorzystywana w mieszankach ziołowych, mających za zadanie zagwarantować długowieczność azjatyckiego ludu. Epimedium ziele wpływa korzystnie na wzmocnienie organizmu, zwiększa libido oraz pomaga w odblokowaniu przepływu energii Qi.

Więcej szczegółów

259 Przedmioty

12,00 zł brutto

Więcej informacji

Epimedium ziele, to substancja od wieków znana przez zwolenników i specjalistów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz ziołolecznictwa. Roślina ta, jest wykorzystywana w mieszankach ziołowych, mających za zadanie zagwarantować długowieczność azjatyckiego ludu. Epimedium ziele wpływa korzystnie na wzmocnienie organizmu, zwiększa libido oraz pomaga w odblokowaniu przepływu energii Qi. Ponadto, to niezwykłe epimedium ziele zawiera właśnie ikarynę, będący związkiem o wielotorowym działaniu. Epimedium ziele pochodzi z rośliny berberysowatych.

Zastosowanie:

Epimedium ziele, charakteryzuje się wielotorowym działaniem na organizm. Jest stosowany aby między innymi:

  • zmniejszyć stres oksydacyjny;

  • wpływać ochronnie na komórki; 

  • przywrócić homeostazę organizmu; 

  • usunąć toksyny z ustroju;

Działanie:

Epimedium ziele może przyczynić się do wielu korzystnych działań na organizm. Ponadto, roślina ta, pozwala na odblokowanie energii Qi, a także korzystnie wpływa na wzmocnienie organizmu. Zwolennicy naturalnych metod leczenia, również potwierdzają zbawienny wpływ na zdolności zapamiętywania i koncentrację. 

Sposób użycia:

Do użytku zewnętrznego.

Przeciwwskazania:

Roślina nie jest zalecany podczas karmienia piersią i w ciąży.
Powyższe informacje nie mogą być traktowane jako jedyne źródło wiedzy na temat opisanego zioła. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z terapeutą / zielarzem TCM. Nazwy chińskie (pin yin), łacińskie i polskie na podstawie: Materia Medica, TCM Wiki, Wikipedia. Działanie i wskazania, przeciwwskazania i ostrzeżenia, smak oraz dawkowanie na podstawie: Materia Medica TCM.