Flos (kwiat)

Nieprzerwanie od wielu lat, przekazywane zostają z pokolenia na pokolenie tradycyjne metody medycyny chińskiej oraz ziołolecznictwa. Dysponujemy najlepszej jakości produktami, ze względu na bycie importerem ziół chińskich o potwierdzonych licznymi badaniami prozdrowotnych właściwościach dla naszego zdrowia i kondycji organizmu. Wśród najczęściej...

Nieprzerwanie od wielu lat, przekazywane zostają z pokolenia na pokolenie tradycyjne metody medycyny chińskiej oraz ziołolecznictwa. Dysponujemy najlepszej jakości produktami, ze względu na bycie importerem ziół chińskich o potwierdzonych licznymi badaniami prozdrowotnych właściwościach dla naszego zdrowia i kondycji organizmu. Wśród najczęściej wybieranych form ziół pozostają kwiaty, mogące posłużyć do przyrządzenia wszelkiego rodzaju naparu. Ich działanie, jest potwierdzane przez grono zadowolonych z efektów kuracji pacjentów, którzy zauważyli ich wpływ już po pierwszych dniach stosowania oraz specjalistach, którzy zagłębiają się w tajniki tej tradycyjnej, azjatyckiej dziedziny. Dzięki kwiatom chińskich ziół, możemy między innymi: obniżyć poziom złego cholesterolu i glukozy we krwi, hamować stany zapalne pojawiające się w organizmie, regulować wypróżnianie i cykl miesiączkowy, usprawniać działanie układu moczowego oraz termoregulację.

Więcej

Flos (kwiat) Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 15,00 zł W magazynie

  Roślina wykazuje zdolności między innymi do niwelowania napięcia na tle emocjonalnym oraz nerwowym, działa jako silny antyoksydant i wspiera organizm w przypadku problemów z zasypianiem, czy bezsennością.

  15,00 zł
  W magazynie
 • 13,00 zł W magazynie

  Kwiat złocienia, to naturalne rozwiązanie, będące od wieków wykorzystywane przez specjalistów i zwolenników Naturalnej Medycyny Chińskiej i ekspertów z zakresu ziołolecznictwa.

  13,00 zł
  W magazynie
 • 3,50 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  Eksperci z zakresu ziołolecznictwa, rekomendują stosowanie kwiatów głogu, zbieranego na przełomie maja i czerwca. Zawierają one między innymi szereg flawonoidów, kwasów trójterpenowych, procyjaniców oraz soli mineralnych. Ponadto są doskonałym źródłem witamin, takich jak: witamina C, czy prowitamina A.

  3,50 zł
  W magazynie
 • 10,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  Stanowi doskonałe remedium do wspomagania problemów z wszelkiego rodzaju alergiami, katarem, czy problemach z zatokami. Doskonale sprawdzi się jego kuracja osobom, które od dłuższego czasu borykają się z natarczywymi bólami głowy oraz astmą.

  10,00 zł
  W magazynie
 • 11,00 zł W magazynie

  Kwiat róży pomarszczonej, stanowi gatunek należący do rodziny różowatych. Jego genezy należy doszukiwać się na terenie wschodniej Azji. Obecnie jednak, możliwe jest uprawianie go również w Europie, gdyż dostosował się do panującego tu klimatu umiarkowanego. 

  11,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  Profesjonaliści, którzy od lat, zajmują się Tradycyjną Medycyną Chińską, rekomendują jego stosowanie ze względu na szereg właściwości prozdrowotnych.

  8,00 zł
  W magazynie
 • 4,50 zł W magazynie

  4,50 zł
  W magazynie
 • 4,50 zł W magazynie

  4,50 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów