Pozostałe

Zioła wykorzystywane przez wieki w medycynie chińskiej i ziołolecznictwie, jakie dostępne są dla klientów naszego sklepu, wykazują liczne działania prozdrowotne, gwarantując ogólną poprawę kondycji całego organizmu. Pacjenci, rozpoczynając kurację mogą spotkać się z licznymi wątpliwościami, niemniej jednak badania potwierdzające wielopoziomowe d...

Zioła wykorzystywane przez wieki w medycynie chińskiej i ziołolecznictwie, jakie dostępne są dla klientów naszego sklepu, wykazują liczne działania prozdrowotne, gwarantując ogólną poprawę kondycji całego organizmu. Pacjenci, rozpoczynając kurację mogą spotkać się z licznymi wątpliwościami, niemniej jednak badania potwierdzające wielopoziomowe działanie na ludzkie ciało skutecznie je rozwiewa.

Zachęcamy do połączenia różnych form ziołolecznictwa, z odpowiednie zbilansowaną dietę i zdrowym stylem życia.

Więcej

Pozostałe Jest 20 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
 • 11,00 zł W magazynie

  Reishi grzyb, ma bardzo charakterystyczny wygląd, posiada lśniącą i skórzaną powierzchnię i bardzo podobnie wygląda do grzybów leśnych - huby drzewnej. 

  11,00 zł
  W magazynie
 • 9,00 zł W magazynie

  Cebulka lilii lancetowatej to roślina, występująca zazwyczaj na łąkach reglowych, która preferuje gleby umiarkowanie kwaśne i obojętne. Jest źródłem wielu cennych dla prawidłowego funkcjonowania i przywrócenia homeostazy organizmu związków, takich jak garbniki, saponiny, kwas askorbinowy, czy flawonoidy. 

  9,00 zł
  W magazynie
 • 13,00 zł W magazynie

  Longan jest gatunkiem jadalnego owocu, którego genezy należy doszukiwać się w Azji. Jego owoce pozostają rozpoznawalne przez bardzo charakterystyczny kształt. Są to małe kulki, o żółto-brązowej skórce. Po ich przekrojeniu ukazuje się białe wnętrze, a w jego środka czarna, niejadalna pestka. Ich smak jest orzeźwiający i słodki, z pewnością niełatwo...

  13,00 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  Masa medyczna sfermentowana to preparat sfermentowanej mieszaniny mąki pszennej, otrębów i różnych ziół w zależności od konkretnego typu mieszaniny. Zioło to dodawane jest do tabletek zawierających minerały, w celu szybszego procesu trawienia ich oraz wchłanianiu.

  5,00 zł
  W magazynie
 • 14,00 zł W magazynie

  Surowiec ten, zawiera szereg niezwykle istotnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka związków, które w szczególności w dzisiejszych czasach trudno jest wydobyć z przetworzonego jedzenia, na jakie zazwyczaj decydujemy się z braku czasu i sposobności do przyrządzenia sobie pełnowartościowych posiłków.

  14,00 zł
  W magazynie
 • 4,00 zł W magazynie

  Jego działanie, zostaje wykorzystywane w przypadku bólów brzucha, połączonych z brakiem apetytu lub wymiotami. Ponadto, może łagodzić występujące wzdęcia i przyczynić się do rozrzedzania flegmy.

  4,00 zł
  W magazynie
 • 20,00 zł W magazynie

  20,00 zł
  W magazynie
 • 21,00 zł W magazynie

  Wrośniak parasolkowaty to pasożyt roślinny, który posiada właściwości lecznicze. Od dawna jest on wykorzystywany przy szerokim wachlarzu dolegliwości. Pasożyt ten jest uznany jest jako zagrożony w wielu europejskich państwach. Pojawia się on u podstawy pni oraz na korzeniach drzew martwych. 

  21,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Poria kokosowa to grzyb leczniczy wykorzystywany w naturalnej medycynie chińskiej. Zioło to ma na celu wspomóc pracę układu moczowego, pokarmowego oraz nerwowego. Przede wszystkim zioło to jest grzybem, które rośnie wraz z podziemnym korzeniem i wspomaga pracę śledziony.

  8,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • 10,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Poria kokosowa przykorzenna to roślina wykorzystywana w medycynie naturalnej. Charakteryzuje się słodkim smakiem, a napar z zioła jest bezbarwny. Zioło to wspomaga przede wszystkim usuwanie nadmiaru wody zgromadzonej w organizmie.

  10,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • 7,00 zł W magazynie

  Gałązka cynamonowca chińskiego, stanowi część morfologiczną rośliny, która była wykorzystywana przez tamtejszą ludność od wieków. Ze względu na wysoką zawartość właściwości prozdrowotnych, przyczynia się przede wszystkim do działania tonizującego i antyoksydacyjnego. 

  7,00 zł
  W magazynie
 • 4,50 zł W magazynie

  Gałązka morwy białej, to roślina o działaniu leczniczym, stosowana przez ludzi od zamierzchłych czasów. Jest to roślina uprawiana przede wszystkim w Azji, Europie i Ameryce. 

  4,50 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów