Herba (Ziele)

Ziele, wchodzące w skład asortymentu dostępnego w tej kategorii, pomagają w przywróceniu równowagi organizmu pacjenta. Dysponujemy, produktami pochodzącymi wyłącznie z naturalnych i rekomendowanych plantacji. Jesteśmy importerem ziół, wykorzystywanych w medycynie chińskiej od wieków. Zwolennicy ziołolecznictwa zapytani o najbardziej pożądane efe...

Ziele, wchodzące w skład asortymentu dostępnego w tej kategorii, pomagają w przywróceniu równowagi organizmu pacjenta. Dysponujemy, produktami pochodzącymi wyłącznie z naturalnych i rekomendowanych plantacji. Jesteśmy importerem ziół, wykorzystywanych w medycynie chińskiej od wieków. Zwolennicy ziołolecznictwa zapytani o najbardziej pożądane efekty kuracji wymieniają : polepszenie ogólnego stanu zdrowia, samopoczucia i kondycji fizycznej, a także zminimalizowania stanów zapalnych, bólu, czy obrzęków, z którymi wcześniej nie byli w stanie się uporać. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych ziół.

Więcej

Herba (Ziele) Jest 23 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 23 z 23 elementów
 • 5,00 zł W magazynie

  Herba Schizonepetae to zioło, które wykazuje się działaniem leczniczym na wielu płaszczyznach chorobowych. Zioło to może być stosowane samodzielnie, ale także w połączeniu z innymi ziołami aby otrzymać odpowiedni, naturalny preparat leczniczy.

  5,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  Tarczyca brodata ziele, to roślina, która popularnie znana jest również pod nazwą tarczycy amerykańskiej. Od wieków, zostaje wykorzystywana w naturalnej medycynie i ziołolecznictwie dzięki właściwościom odprężającym i relaksacyjnym. Już od czasów Indian, jej działanie przynosiło zamierzone korzyści dla tamtejszych ludów. 

  8,00 zł
  W magazynie
 • 6,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  Ziele Ziegesbekii Włochatej to roślina znana w Polsce jako boska trawa. Od wieków jest używana przez specjalistów ziołolecznictwa, dzięki jej zbawiennemu wpływowi na wiele schorzeń i przypadłości zdrowotnych. 

  6,00 zł
  W magazynie
 • 9,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  Gęzownik Chiński Ziele, to substancja, która słynie ze swoich niezwykłych właściwości. Była znana od pokoleń i używana przez specjalistów ziołolecznictwa i naturalnej medycyny chińskiej. Ze względu na szereg witamin, pomaga w przywróceniu homeostazy organizmu. 

  9,00 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  Fiołek ziele to roślina, która od wieków jest wykorzystywana przez alternatywną medycynę i zwolenników ziołolecznictwa. Przyczynia się do poprawy wyglądu skóry i działa przeciw trądzikowi, łagodząc jego objawy.  Ponadto, wpływa korzystnie na pracę układu oddechowego. 

  7,00 zł
  W magazynie
 • 3,50 zł W magazynie

  Ziele rzepiku od lat uznawane jest jako środek leczniczy. Wspomaga on organizm w dolegliwościach takich jak problemy żołądkowe czy problemy z układem krążenia. Jest to roślina występująca naturalnie na terenach całej Europy oraz części Azji. Ziele to jest również uznawane za roślinę kosmetyczną gdyż wspomaga oczyszczanie cery skłonnej do trądziku. 

  3,50 zł
  W magazynie
 • 3,00 zł W magazynie
  Nowy

  3,00 zł
  W magazynie
 • 2,50 zł W magazynie
  Nowy

  2,50 zł
  W magazynie
 • 2,00 zł W magazynie
  Nowy

  2,00 zł
  W magazynie
 • 4,00 zł W magazynie
  Nowy

  4,00 zł
  W magazynie
 • 3,50 zł W magazynie
  Nowy

  3,50 zł
  W magazynie
Pokazuje 13 - 23 z 23 elementów