Herba (Ziele)

Ziele, wchodzące w skład asortymentu dostępnego w tej kategorii, pomagają w przywróceniu równowagi organizmu pacjenta. Dysponujemy, produktami pochodzącymi wyłącznie z naturalnych i rekomendowanych plantacji. Jesteśmy importerem ziół, wykorzystywanych w medycynie chińskiej od wieków. Zwolennicy ziołolecznictwa zapytani o najbardziej pożądane efe...

Ziele, wchodzące w skład asortymentu dostępnego w tej kategorii, pomagają w przywróceniu równowagi organizmu pacjenta. Dysponujemy, produktami pochodzącymi wyłącznie z naturalnych i rekomendowanych plantacji. Jesteśmy importerem ziół, wykorzystywanych w medycynie chińskiej od wieków. Zwolennicy ziołolecznictwa zapytani o najbardziej pożądane efekty kuracji wymieniają : polepszenie ogólnego stanu zdrowia, samopoczucia i kondycji fizycznej, a także zminimalizowania stanów zapalnych, bólu, czy obrzęków, z którymi wcześniej nie byli w stanie się uporać. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych ziół.

Więcej

Herba (Ziele) Jest 20 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
 • 2,50 zł W magazynie

  Surowiec ten, zawiera szereg niezwykle istotnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka związków, które w szczególności w dzisiejszych czasach trudno jest wydobyć z przetworzonego jedzenia, na jakie zazwyczaj decydujemy się z braku czasu i sposobności do przyrządzenia sobie pełnowartościowych posiłków.

  2,50 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  5,00 zł
  W magazynie
 • 6,00 zł W magazynie

  6,00 zł
  W magazynie
 • 6,00 zł W magazynie

  Należy ona do roślin z rodziny astrowatych i jest wiatropylna. Często pozostaje uważana za chwast. Ma charakterystyczny zapach i smak, który jest wykorzystywany nie tylko do celów leczniczych, ale również w tradycyjnej kuchni.

  6,00 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  Goździki są ususzonymi pąkami kwiatów goździkowca korzennego. Drzewo, z którego pochodzą rośnie w klimatach tropikalnych.

  5,00 zł
  W magazynie
 • 4,00 zł W magazynie

  Herba Ecliptae to substancja, która od wieków słynie z szeregu prozdrowotnych właściwości. Jej zastosowanie pozwoliło na zagwarantowanie doskonałej kondycji organizmu wielu pokoleniom. Od dawna pozostaje wykorzystywana przez specjalistów i zwolenników z zakresu Naturalnej Medycyny Chińskiej i ziołolecznictwa. 

  4,00 zł
  W magazynie
 • 12,00 zł W magazynie

  Roślina ta, jest wykorzystywana w mieszankach ziołowych, mających za zadanie zagwarantować długowieczność azjatyckiego ludu. Epimedium ziele wpływa korzystnie na wzmocnienie organizmu, zwiększa libido oraz pomaga w odblokowaniu przepływu energii Qi.

  12,00 zł
  W magazynie
 • 3,00 zł W magazynie

  Surowiec ten posiada szereg właściwości o zbawiennym wpływie na organizm. Zawiera przynajmniej cztery procent rutyny w suchej masie. Ponadto, jest źródłem kwercetyny, kwasów organicznych, takich jak kwas galusowy oraz kawowy.

  3,00 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie

  Herba Hedyoti Diffusae jest stosowana w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej od pokoleń. Pochodzi od najlepszych i niezwykle doświadczonych plantatorów. Pozostaje wykorzystywana w przypadku schorzeń związanych z żołądkiem, jelitem cienkim i grubym. 

  7,00 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie

  Herba Lophather to zioło o słodkim, łagodnym smaku, które jest wykorzystywane w naturalnej medycynie ze względu na swoje właściwości lecznicze. Jest to roślina występująca na terenie Chin. 

  7,00 zł
  W magazynie
 • 6,00 zł W magazynie

  Karbieniec ziele to substancja, zawierająca szereg wyjątkowych związków. Wpływa na obniżenie poziomu hormonów tarczycy we krwi, dzięki kilku mechanizmom. Przez pokolenia była stosowana jako środek uśmierzający kaszel. Ponadto, Karbieniec Ziele, pomagał w dolegliwościach ze strony układu pokarmowego.

  6,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  Tarczyca brodata ziele, to roślina, która popularnie znana jest również pod nazwą tarczycy amerykańskiej. Od wieków, zostaje wykorzystywana w naturalnej medycynie i ziołolecznictwie dzięki właściwościom odprężającym i relaksacyjnym. Już od czasów Indian, jej działanie przynosiło zamierzone korzyści dla tamtejszych ludów. 

  8,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów