Cortex (Kora)

Zwolennicy tradycyjnej medycyny chińskiej oraz ziołolecznictwa, wskazują na szczególne właściwości korzeni poszczególnych roślin, które od wieków wspomagały prawidłowe funkcjonowanie organizmów osób zamieszkujących najzdrowsze zakątki świata. Azjatyccy profesjonaliści, zajmujący się przeprowadzaniem badań dotyczących działania na organizm kory z...

Zwolennicy tradycyjnej medycyny chińskiej oraz ziołolecznictwa, wskazują na szczególne właściwości korzeni poszczególnych roślin, które od wieków wspomagały prawidłowe funkcjonowanie organizmów osób zamieszkujących najzdrowsze zakątki świata. Azjatyccy profesjonaliści, zajmujący się przeprowadzaniem badań dotyczących działania na organizm kory ziół chińskich, jednogłośnie potwierdzają szereg właściwości prozdrowotnych, których pacjenci mogą spodziewać się już po pierwszych dniach stosowania kuracji. Kora ziół, uważana jest za najwyższej jakości produkt, dostępny w naszym sklepie internetowym. Ponadto, pozostaje stosowana jako środek uspokajający, ułatwiający uporanie się z różnymi odmianami bezsenności, a także dar natury poprawiający zdolności poznawcze, umiejętności zapamiętywania oraz koncentrację. Co więcej, produkty, pochodzące od cenionych plantatorów, jakie osobiście importujemy, mogą posłużyć jako doskonałe podkreślenie smaku specjałów kuchni. 

Więcej

Cortex (Kora) Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 7,00 zł W magazynie

  Jest to roślina, której najbardziej popularną odmianą pozostaje morwa biała. Zawiera substancje przyczyniające się do obniżenia poziomu cukru we krwi i zmniejszenia ryzyka rozwoju miażdżycy. Morwa doskonale wspomaga również procesy odchudzania. 

  7,00 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie

  Co prawda albicja biało - różowa słynie z pięknych kwiatów i intrygujących liści, niemniej jednak, to właśnie kora znana jest od wieków ze swojego wielotorowego działania na organizm człowieka, co było wykorzystywane już przed przodków kilkaset lat temu. 

  7,00 zł
  W magazynie
 • 6,00 zł W magazynie

  Specjaliści z dziedziny ziołolecznictwa i medycyny naturalnej, rekomendują działanie kory eukomii wiązowatej głównie jako środek leczniczy mający wielotorowe działanie na organizm człowieka w każdym wieku.

  6,00 zł
  W magazynie
 • 11,00 zł W magazynie

  Współcześnie jest uznawana za wyjątkowo skuteczny lek pobudzający o naturalnym pochodzeniu. Jej spektrum możliwości, jakie mogą być bardzo korzystne dla ludzkiego organizmu jest jednak o wiele większe.

  11,00 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie

  Profesjonaliści naturalnych metod leczenia, rekomendują działanie kory eukomii wiązowatej głównie jako środek leczniczy mający wielotorowe działanie na organizm człowieka w każdym wieku.

  7,00 zł
  W magazynie
 • 10,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  Mieszkańcy dalekiego Wschodu od stuleci, cenili sobie jej wielotorowe działanie na organizm człowieka, co zagwarantowało im uchronienie od wielu chorób. 

  10,00 zł
  W magazynie
 • 12,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  12,00 zł
  W magazynie
 • 9,00 zł W magazynie

  Jest naturalnym źródłem wielu cennych składników, takich jak między innymi : alkaloidy, terpenoidy, kwas linolenowy, czy antyoksydanty.

  9,00 zł
  W magazynie
 • 3,00 zł W magazynie

  Wykazuje zbawienny wpływ na stany zapalne, bóle i gorączkę, ponadto działając antybakteryjnie. Zazwyczaj jest stosowana w zwalczaniu stanów gorączkowych, bezsenności i nerwobólach. 

  3,00 zł
  W magazynie
 • 6,00 zł W magazynie

  Po dziś dzień, jest stosowana na szereg dolegliwości, a jej działanie doczekało się naukowego potwierdzenia z rąk fachowców. Specjaliści i zwolennicy ziołolecznictwa oraz Tradycyjnej Medycyny Chińskiej rekomendują jej stosowanie w sytuacji występowania  niemal wszystkich schorzeń. 

  6,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  8,00 zł
  W magazynie
 • 5,50 zł W magazynie

  5,50 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów