Fructus (Owoc)

W szerokim i szczegółowo przebadanym asortymencie naszego sklepu internetowego, nie mogliśmy pominąć owoców ziół, które znajdują szerokie zastosowanie w niezmiennych od setek tysięcy lat sposobach leczenia pacjentów przez specjalistów medycyny chińskiej oraz ziołolecznictwa, zyskującego popularność na ternie naszego kraju. Owoce, najbardziej poż...

W szerokim i szczegółowo przebadanym asortymencie naszego sklepu internetowego, nie mogliśmy pominąć owoców ziół, które znajdują szerokie zastosowanie w niezmiennych od setek tysięcy lat sposobach leczenia pacjentów przez specjalistów medycyny chińskiej oraz ziołolecznictwa, zyskującego popularność na ternie naszego kraju. Owoce, najbardziej pożądanych ziół, importowanych od cenionych na całym świecie plantatorów, są bezpiecznym produktem, o wykazanym prozdrowotnym działaniu na nasz organizm. Rodzaj owocu, dobierany jest przez lekarzy medycyny chińskiej indywidualnie do schorzenia i dolegliwości danej osoby oraz obszaru ciała, którego prawidłowe funkcjonowanie jest zaburzone. Są skutecznych sposobem na różnego rodzaju skutki uboczne prowadzenia niewłaściwego stylu życia, ciągłego stresu i przemęczenia. Ponadto, wykazują działanie moczopędne, pomagają w systematycznym i prawidłowym oczyszczaniu organizmu z toksyn, metali ciężkich i zbędnych produktów metabolicznych, usprawniają pracę poszczególnych narządów przewodu pokarmowego oraz pęcherza żółciowego. 

Więcej

Fructus (Owoc)  Jest 31 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
 • 12,00 zł W magazynie

  Dzisiejszy świat nie zna wielu roślin o tak nieocenionym zastosowaniu. Owoc derenia lekarskiego jest źródłem tak zwanych dereniówek, witamin i mikroskładników odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. 

  12,00 zł
  W magazynie
 • 5,50 zł W magazynie

  Owoc ligustra błyszczącego jest rośliną, która uchroniła wiele pokoleń przed licznymi schorzeniami. Od wieków znana była w praktyce medycyny chińskiej.

  5,50 zł
  W magazynie
 • 9,00 zł W magazynie

  Cytryniec chiński to jeden z klasycznych adaptogenów, a jego korzystny wpływ na zdrowie pozostaje niemalże nieograniczony i dotąd nie został do końca poznany. 

  9,00 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  Owoc kolcowoja chińskiego, to jedna z części morfologicznych wyjątkowej rośliny. Genezą jej występowania są Chiny, Tajwan i Japonia. Na całym świecie cieszy się ogromną popularnością ze względu na charakterystyczne właściwości, dzięki którym przez wielu jest uznawana za remedium na wiele schorzeń.

  5,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  Obecnie pozostaje cenionym specyfikiem, głównie stosowanym przez mężczyzn jako środek zwiększający potencję i wspomagający erekcję. Niemniej jednak, przyczynia się również do zwiększenia energii, polepszenia samopoczucia, czy prawidłowej laktacji.

  8,00 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  Po dziś dzień, ma stałe miejsce w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, słynie ze swoich właściwości przeciwbólowych, wspomaga trawienie i działa uspokajająco.

  5,00 zł
  W magazynie
 • 9,00 zł W magazynie

  Choć pierwsze wrażenie, jakie pachnotka bazyliowata wywołuje w obserwujących nie napawa optymizmem, szereg jej prozdrowotnych właściwości, z pewnością wynagradza niecodzienny wygląd.

  9,00 zł
  W magazynie
 • 17,00 zł W magazynie

  Fructus Amomi to ziele od lat używane w celach zdrowotnych. Naturalnie występuje ono na terenie Chin, Indonezji, południowo-wschodniej Azji oraz Nowej Gwinei.

  17,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  Owoc Łopianu Większego to część rośliny, która od pokoleń słynie ze swoich prozdrowotnych właściwości. Jej zastosowanie zostało docenione przez wielu specjalistów. Przede wszystkim, stosuje się ją do leczenia licznych schorzeń i poprawy stanu cery oraz kondycji skóry.

  8,00 zł
  W magazynie
 • 10,00 zł W magazynie

  Owoc gorzkiej pomarańczy posiada szereg właściwości prozdrowotnych. Przede wszystkim znany jest jako doskonała substancja naturalna, która wspomaga trawienie, reguluje pracę przewodu pokarmowego, a także ułatwia przyswajanie niezbędnych związków mineralnych. 

  10,00 zł
  W magazynie
 • 14,00 zł W magazynie

  Suszone owoce mogą poszczycić się substancjami gorączkowymi, flawonoidami, karotenoidami, pektynami, czy olejkami eterycznymi. 

  14,00 zł
  W magazynie
 • 12,00 zł W magazynie

  Fructus Camptotheca jest rośliną o właściwościach prozdrowotnych, a jego właściwości służą ludziom od dziesiątek lat. Jest to gatunek, który występuje głównie w Azji południowo-wschodniej, jednak można znaleźć jego ślad także na wschodniej części Ameryki Północnej.

  12,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów