Radix (Korzeń)

W bogatym asortymencie naszego sklepu, nie mogło zabraknąć, cenionych na całym świecie suszonych korzeni ciętych, będących ziołami najwyższej jakości. Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów z ich pierwotnych miejsc występowania, dysponujemy ziołami z wielu regionów świata, między innymi Ameryki Południowej, Indonezji oraz Azji. Naszym klient...

W bogatym asortymencie naszego sklepu, nie mogło zabraknąć, cenionych na całym świecie suszonych korzeni ciętych, będących ziołami najwyższej jakości. Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów z ich pierwotnych miejsc występowania, dysponujemy ziołami z wielu regionów świata, między innymi Ameryki Południowej, Indonezji oraz Azji. Naszym klientom, oferujemy także polskie produkty, dostarczane przez rekomendowanych, czołowych producentów w branży. Cały asortyment, jakim gospodarujemy, został poddany szczegółowym badaniom na zawartość metali ciężkich, dzięki czemu, możemy zagwarantować naszym klientom brak możliwości szkodliwego działania na ich zdrowie zakupionych ziół. 

Zachęcamy do prowadzenia aktywnego stylu życia bliżej natury i darów, jakimi zostaliśmy obdarowani. Tradycyjna medycyna chińska, wspomaga nasz organizm w radzeniu sobie z ogromem konserwantów i chemicznych dodatków spotykanych w produktach spożywczych codziennego użytku. Ziołolecznictwo, wykazuje zbawienny wpływ na stan naszego zdrowia już po pierwszych dnia kuracji, a wyjątkowe działanie ziół, nie tylko tych, które od wieków używane są w naszej kuchni, poprawia smak i aromat ulubionych potraw. 

Więcej

Radix (Korzeń) Jest 56 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 56 elementów
 • 13,00 zł W magazynie

  Goryczka, z łac. Gentianae, to roślina występująca na terenach górskich w krajach europejskich. Jej medyczne właściwości poznano już w Starożytności, jednak jako surowiec leczniczy wykorzystuje się tylko korzeń rośliny. Przed odkryciem chininy, goryczkę, a raczej jej korzeń, podawano osobom chorym na malarię, lecz z czasem odkryto nowe działania lecznicze...

  13,00 zł
  W magazynie
 • 17,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  17,00 zł
  W magazynie
 • 10,00 zł W magazynie

  10,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  Korzeń ostrokrzewu włoskowatego, to część morfologiczna europejskiej i azjatyckiej rośliny. Przez specjalistów i zwolenników TMC, była wykorzystywana ze względu na szereg właściwości prozdrowotnych jakie wykazuje podczas jej cyklicznego stosowania. 

  8,00 zł
  W magazynie
 • 4,00 zł W magazynie

  Korzeń lukrecji gładkiej zawiera saponiny tróterpenowe, między innymi glicyrryzynę i izoflawony. Ponadto, jest bogaty w witaminę C, niezbędne do dostarczenia aminokwasy, olejki eteryczne, a także sole mineralne. 

  4,00 zł
  W magazynie
 • 7,50 zł W magazynie

  Korzeń lukrecji gładkiej preparowany, zawiera bogatą gamę substancji czynnych. Wśród nich, na szczególną uwagę zasługują między innymi:  saponiny tróterpenowe, między innymi glicyrryzynę i izoflawony. Ponadto, jest bogaty w witaminę C, niezbędne do dostarczenia aminokwasy, olejki eteryczne, a także sole mineralne. 

  7,50 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie

  Ponadto, od wieków, jest wykorzystywany przez specjalistów i zwolenników Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, aby zniwelować procesy zachodzące w organizmie podczas zapalenia płuc, zapalenia migdałków, czy grypy.

  7,00 zł
  W magazynie
 • 6,00 zł W magazynie

  Korzeń lindery chińskiej, to część morfologiczna rośliny o prozdrowotnych właściwościach, która od wieków, jest z powodzeniem wykorzystywana przez specjalistów z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

  6,00 zł
  W magazynie
 • 18,00 zł W magazynie

  Ze względu na zawartość wielu związków aktywnych,  Korzeń morindy lekarskiej rekomendowany jest między innymi w przypadku długotrwałego i nadmiernego wysiłku fizycznego oraz psychicznego, a także w przypadkach występowania chronicznego zmęczenia. 

  18,00 zł
  W magazynie
 • 15,00 zł W magazynie

  Korzeń goryszy chińskiej, jako jedna z morfologicznych części rośliny, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania całego ustroju. Jego właściwości, były znane od wieków i pomogły pokoleniom w niwelowaniu wielu schorzeń. 

  15,00 zł
  W magazynie
 • 17,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  Roślina, słynie z wysokiej zawartości ekdysteronu i jest po dziś dzień wykorzystywana przez sportowców oraz amatorów, którym zależy na ich wydolności fizycznej oraz budowaniu masy mięśniowej w szybkim tempie. Substancja ta, była stosowana jako zioło, posiada szereg właściwości prozdrowotnych.

  17,00 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • 12,50 zł W magazynie

  Korzeń rozwaru wielkokwiatowego, to część morfologiczna rośliny, która od wieków słynie ze swoich prozdrowotnych właściwości. Substancja była znana przez wiele pokoleń, które wykorzystywały ją do niwelowania schorzeń. Jest to roślina, o doskonałym wpływie na procesy trawienia, tym samym, pomagając w odpowiednim funkcjonowaniu wątroby i likwidując szereg...

  12,50 zł
  W magazynie
Pokazuje 25 - 36 z 56 elementów