Radix (Korzeń)

W bogatym asortymencie naszego sklepu, nie mogło zabraknąć, cenionych na całym świecie suszonych korzeni ciętych, będących ziołami najwyższej jakości. Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów z ich pierwotnych miejsc występowania, dysponujemy ziołami z wielu regionów świata, między innymi Ameryki Południowej, Indonezji oraz Azji. Naszym klient...

W bogatym asortymencie naszego sklepu, nie mogło zabraknąć, cenionych na całym świecie suszonych korzeni ciętych, będących ziołami najwyższej jakości. Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów z ich pierwotnych miejsc występowania, dysponujemy ziołami z wielu regionów świata, między innymi Ameryki Południowej, Indonezji oraz Azji. Naszym klientom, oferujemy także polskie produkty, dostarczane przez rekomendowanych, czołowych producentów w branży. Cały asortyment, jakim gospodarujemy, został poddany szczegółowym badaniom na zawartość metali ciężkich, dzięki czemu, możemy zagwarantować naszym klientom brak możliwości szkodliwego działania na ich zdrowie zakupionych ziół. 

Zachęcamy do prowadzenia aktywnego stylu życia bliżej natury i darów, jakimi zostaliśmy obdarowani. Tradycyjna medycyna chińska, wspomaga nasz organizm w radzeniu sobie z ogromem konserwantów i chemicznych dodatków spotykanych w produktach spożywczych codziennego użytku. Ziołolecznictwo, wykazuje zbawienny wpływ na stan naszego zdrowia już po pierwszych dnia kuracji, a wyjątkowe działanie ziół, nie tylko tych, które od wieków używane są w naszej kuchni, poprawia smak i aromat ulubionych potraw. 

Więcej

Radix (Korzeń) Jest 43 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów
 • 9,00 zł W magazynie

  Oryginalna Piwonia biała, pochodząca z naturalnych upraw.  Jej gorzko - kwaśny smak, zostaje rekompensowany przez szereg właściwości prozdrowotnych. Nieoceniona min. w stanach zapalnych i bólach różnego pochodzenia. 

  9,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

   Korzeń, swoją bogatą historie stosowania w metodach naturalnej medycyny chińskiej i ziołolecznictwa zawdzięcza pochodzeniu z północno-wschodnich Chin. Zhang Cong, już w dwunastym wieku, wymienił owe ziele, jako środek zwalczający niebezpieczne patogeny i efektywnie oczyszczający ciało. 

  8,00 zł
  W magazynie
 • 10,00 zł W magazynie

  Traganek korzeń, stanowi nieocenione wsparcie dla systemu odpornościowego, wywierając jego wielokierunkowy wpływ. Traganek to roślina motylkowa rosnąca w Azji Centralnej. J

  10,00 zł
  W magazynie
 • 12,00 zł W magazynie

  Korzeń Szparag, stanowi jedno z ogólnodostępnych produktów naturalnych, o potwierdzonych właściwościach prozdrowotnych. Doskonale wspomaga działanie antybakteryjne organizmu, a także umożliwia zwalczanie komórek nowotworowych. 

  12,00 zł
  W magazynie
 • 17,00 zł W magazynie

  17,00 zł
  W magazynie
 • 14,00 zł W magazynie

  W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, jest szczególnie polecany w przypadku konieczności usprawnienia funkcjonowania narządów i ogólnego osłabienia organizmu.

  14,00 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie

  Charakteryzuje się szeregiem właściwości prozdrowotnych i pozostaje rośliną o wielotorowym oraz niezwykle wszechstronnym zastosowaniu. 

  7,00 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie

  Jego wielotorowe działanie na organizm skupia się przede wszystkim na poprawie samopoczucia, odżywieniu ciała, zwiększeniu witalności, czy wzmocnieniu pracy wielu narządów. 

  7,00 zł
  W magazynie
 • 7,00 zł W magazynie

  Jego wielotorowe działanie na organizm skupia się przede wszystkim na odżywieniu krwi i ciała, zwiększeniu witalności, czy wzmocnieniu pracy wielu narządów. 

  7,00 zł
  W magazynie
 • 8,00 zł W magazynie

  Substancja ta, znana jest także pod nazwą szałwii czerwonokorzeniowej, czerwonej lub chińskiej. Od wieków pozostaje uważana za jedną z najbardziej podstawowych elementów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

  8,00 zł
  W magazynie
 • 45,00 zł W magazynie

  Roślina, pozostaje wymieniana wśród czterech, najważniejszych ziół tonizujących oraz odmładzających.

  45,00 zł
  W magazynie
 • 11,00 zł W magazynie

  Korzeń dzwonecznika czterolistnego to jadalna część rośliny o właściwościach prozdrowotnych. W Polsce dzwonecznik objęty jest ścisłą ochroną. Od wieków roślina wykorzystywana jest w celach leczniczych na terenie Wschodniej Europy. Przygotowany wywar z korzenia dzwonecznika czterolistnego ma charakterystyczny słodki smak.

  11,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów